Rýchle a efektívne plánovanie stretnutí

Ako ušetriť čas pri dohadovaní schôdzok medzi viacerými osobami online?
Jednoduchý tip s využitím online nástroja. Stačí navrhnúť niekoľko termínov a poslať všetkým pozvaným. Dokopy to zaberie cca 1 minútu.
O niekoľko hodín neskôr sa stačí už len pozrieť, ako sú na tom ostatní a zistíte, ktorý termín vám vyhovuje najviac.

Dnes to bude moja prvotina z radu „videočlánkov“. Pevne verím, že kvalita obsahu zaváži a spracovanie si nateraz nebudeš až tak všímať (kvalita zvuku sa do budúcna isto zlepší ;)).

Máš aj ty nejaký tip na rýchle dohadovanie sa? Ak áno, napíš ho do komentára pre nás všetkých, aby sme sa mohli inšpirovať.

Komentáre
  1. Ladislav Rydzyk píše:

    Našiel som nasledovnú aplikáciu, ktorá plánovanie integruje priamo s tvojim online kalendárom: http://www.timebridge.com/
    Osobne som to neskúšal, ale princíp fungovania je nasledovný: vyberieš si v kalendáry termíny, ktoré ti vyhovujú na stretnutie a rozošleš email pozvaným ľuďom. A už len čakáš ako sa kto vyjadrí.

  2. Ladislav Rydzyk píše:

    V posledne dni som zacal pouzivat free verziu aplikacie Calendly (https://calendly.com/), ktoru vies integrovat so svojim kalendarom a ludia sa nahlasuju na schodzky len v case, kedy mas volno.
    Super aplikacia, isto odpurucam. Ziadne dohadovanie a super efektivne.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.